, ,

Nowe buty biegowe Jordan Brand to doskonałe wsparcie w treningach

Nowe buty biegowe Jordan Brand to doskonałe wsparcie w treningach

Jordan Brand prezentuje trzy nowe modele butów biegowych – Jordan Trunner NXT, Jordan Trunner LT i Jordan React Havoc. Zaprojektowane zostały z myślą o treningach kondycyjnych (od 5 do 15 km) oraz tych ukierunkowanych na prędkość.

W każdym z modeli zastosowano technologię Nike React, która zapewnia długotrwałą amortyzację – przecież sprawność układu sercowo-naczyniowego jest budowana krok po kroku. Modele opracowano tak, zapewniały wsparcie sportowcom o większej posturze (pomyślmy o graczach liniowych i podkoszowych) podczas wykonywania dynamicznych ruchów z jednej strony na drugą i ćwiczeń szybkościowych.

Jordan Trunner NXT

Model Trunner NXT zapewni masywniejszym sportowcom odpowiednią amortyzację podczas treningów biegowych. Wydłużony zapiętek zapewnia charakterystyczny wygląd oraz ułatwia przetaczanie stopy od pięty do palców. Buty są przystosowane również do wykonywania ćwiczeń wymagających prędkości, wzmocnienie w formie kratki z boku buta pomaga stabilizować stopę podczas ruchów bocznych.

Jordan Trunner LT

Trunner LT, podobnie jak model Trunner NXT, posiada amortyzację React na całej długości podeszwy oraz wydłużony zapiętek. Różni się jednak lekką cholewką z siatki oraz minimalistycznym wzmocnieniem boków.

Jordan React Havoc

React Havoc to but idealny do długich biegów kondycyjnych i tradycyjnego sprintu. Charakterystyczna geometria podeszwy środkowej, znana miłośnikom butów biegowych z rodziny Nike React, zawiera poduszkę powietrzną Nike Zoom w przedniej części buta. Zapiętek z tworzywa TPU stabilizuje stopę.

Wszystkie trzy nowe modele biegowe od Jordan Brand, w tym limitowana edycja Jordan Trunner NXT HTM będą dostępne od 1 lipca br.

Dodaj komentarz