, ,

Obuwie polskich marek Wojas i BARTEK w sieci DEICHMANN

Obuwie polskich marek Wojas i BARTEK w sieci DEICHMANN

DEICHMANN, który jest liderem handlu obuwniczego w Europie, kontynuuje strategię rozwoju na polskim rynku. Już we wrześniu br. w wybranych sklepach w Polsce oraz w sklepie internetowym firmy będzie dostępna dedykowana kolekcja obuwia znanych i cenionych polskich marek Wojas i BARTEK. Ponadto obuwie Wojas pojawi się w sklepach DEICHMANN w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech, a marka BARTEK wzbogaci ofertę obuwniczą firmy w Rumunii, Bułgarii, Czechach i na Słowacji.

Kolekcja skórzanego obuwia marki Wojas wprowadzona do sieci sklepów DEICHMANN to znakomita wiadomość dla miłośników klasycznej elegancji, którzy cenią wysoką jakość, komfort i wygodę. Oferta marki Wojas stworzona specjalnie dla DEICHMANN obejmuje 30 modeli butów damskich oraz 20 modeli butów męskich. Z kolei marka BARTEK, która stawia zdrowie stóp dzieci na pierwszym miejscu i od lat cieszy się zaufaniem rodziców, stanowi idealne uzupełnienie oferty obuwia dziecięcego w DEICHMANN. W sklepach tej sieci klienci będą mogli wybierać spośród 40 modeli butów BARTEK.

„Wprowadzając kolekcje obuwia firm Wojas S. A. i BARTEK S. A. poszerzamy ofertę DEICHMANN w Polsce i za granicą. W ten sposób wzmacniamy potencjał rynkowy naszych firm i maksymalizujemy korzyści ze współpracy. Oferując wysokiej jakości obuwie renomowanych polskich marek, które odzwierciedlają aktualne trendy rynkowe, odpowiadamy również na potrzeby naszych klientów” – powiedział Johannes Obersteiner, prezes DEICHMANN Obuwie.

„Cieszymy się, że począwszy od sezonu jesień/zima 2019 specjalnie stworzona kolekcja obuwia marki Wojas będzie dostępna w sklepach DEICHMANN nie tylko w Polsce, ale także w Rumunii, Bułgarii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech. Oznacza to dla nas poszerzenie kanału dystrybucji marki Wojas i dotarcie z ofertą naszego obuwia do szerokiego grona nowych klientów” – powiedział Wiesław Wojas, prezes firmy Wojas S.A.

„­Dla naszej firmy to bardzo ważne, że już tej jesieni dedykowana kolekcja obuwia dziecięcego BARTEK zostanie wprowadzona do wybranych sklepów DEICHMANN w pięciu krajach. Łącząc siły z europejskim liderem branży obuwniczej jakim jest DEICHMANN, mamy możliwość zaoferować nowym klientom w Polsce i za granicą dostęp do bardzo dobrej jakości obuwia dla dzieci” – powiedział Paweł Bartnicki, prezes firmy BARTEK S. A.

Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju DEICHMANN w Polsce

DEICHMANN konsekwentnie realizuje strategię rozwoju na polskim rynku. Firma z sukcesem wprowadziła w Polsce nową markę sklepów obuwniczych MyShoes oraz wdrożyła w sklepach DEICHMANN nowy koncept aranżacyjny z asortymentem sportowym premium. Następnym krokiem w Polsce jest poszerzanie oferty sklepów o kolejne wysokojakościowe marki Wojas i BARTEK.

DEICHMANN jest obecny w Polsce od 22 lat, posiada 247 sklepów i zatrudnia 1970 pracowników. Oferta obuwia DEICHMANN dla całej rodziny jest też dostępna na www.deichmann.com. Wysoka dynamika rozwoju, nowoczesne rozwiązania i sukcesywne zapełnianie nisz rynkowych to rezultat pionierskich działań w branży, którymi lider handlu obuwniczego w Europie charakteryzuje się od lat.

Wojas S. A. jest jednym z największych i najbardziej cenionych polskich producentów obuwia, który produkuje kilkaset tysięcy par butów rocznie. Firma zatrudnia w całej Polsce blisko 1500 osób. Marka Wojas obecna jest na europejskim rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Jej produkty dostępne są w blisko 170 sklepach firmowych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Białorusi i Rosji oraz na www.wojas.pl. W ofercie firmy znajduje się eleganckie skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe.

BARTEK S. A. jest liderem w produkcji obuwia dla dzieci i młodzieży od niemal 30 lat. Misją firmy jest uśmiech, zdrowie i komfort małych klientów. Buty BARTEK tworzone są z naturalnych materiałów w oparciu o autorskie rozwiązania technologiczne, w zgodzie z budową anatomiczną stóp dzieci. Kolekcje projektowane są w ciekawej stylistyce i atrakcyjnych kolorach, zawsze zgodnie z aktualnymi trendami w modzie. Firma dostarcza obuwie do sklepów sieciowych, multibrandowych oraz  typu franczyzowego   na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na bartek.com.pl.

Dodaj komentarz