, ,

Zachodnie wybrzeże Szkocji, jego dziewicze tereny, Japonia oraz podwodne królestwo stało się inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji HUNTER

Zachodnie wybrzeże Szkocji, jego dziewicze tereny, Japonia oraz podwodne królestwo stało się inspiracją do stworzenia najnowszej kolekcji HUNTER

Szkocja, jak i cała Wielka Brytania, kojarzą się najczęściej z jednym – deszczem. Markę Hunter zainspirowało to do stworzenia kolekcji odzieży wierzchniej na sezon wiosna/lato 2020. Znajdziemy w niej kurtkę dla mężczyzn i płaszcz dla kobiet z winylu. Kontrastowe kieszenie podkreślają mglisty biały kolor, a otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią wentylację. Alternatywą jest ultra lekki, wodoodporny nylonowy płaszcz i kurtka, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Z kolei Japonia, kraj kwitnącej wiśni, zainspirował markę Hunter do wprowadzenia wszelkiego rodzaju toreb noszonych blisko ciała, tzw. crossbody. Użyty do ich produkcji materiał jest wodoodporny, do tego pojemność torebek pozwala pomieścić 9 calowy tablet. Dostępne w kolorach czarny, butelkowy niebieski  i granatowy.

Kalosze w nadchodzącym sezonie przybrały barwy kamuflażu. Hunter wykorzystał sylwetkę ślimaka morskiego duplikując obraz i przekształcając go w charakterystyczne, zabawne nadruki. W kolekcji znajdziemy kalosze krótkie i długie, dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Dla tych ostatnich nie brakuje zabawy z kolorami i dodatkami.

W kolekcji Hunter wiosna/lato 2020 znajdziemy również bluzę z kapturem oraz spodnie, które są dodatkowe ocieplone. Dostępne w różnych kolorach, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. W połączeniu z popularnymi crossbodami zapewnią swobodną stylizację.

Hunter nie zapomniał również o słonecznym lecie! Proste i minimalistyczne sandały z zapięciem na rzep to idealne obuwie na nadmorskie wypady w upalny, letni dzień. Dostępne w kolorach bieli, czerni i błękicie, zarówno dla kobiet, jak i dzieci. A dla tych, którzy wolą szybko wskoczyć w letnie obuwie – kolorowe klapki.

 

Dodaj komentarz