, ,

Nowa kolekcja butów maccioni

Nowa kolekcja butów maccioni

W najnowszej kolekcji maccioni odnajdujemy wiele modeli botków, szpilek i kozaków. Producent zaskoczył nas rozmachem i każdy z tych modeli występuje w wielu wariantach. Nie zabrakło więc butów na niskim obcasie, na szpilce czy słupku, z niską i wysoką cholewką, niektóre są ze skóry licowej, a inne z zamszowej, jedne są gładkie, inne z fakturą. Kolorystyka została utrzymana w tonacji typowo jesiennej oraz zimowej – jest dużo czerni, ciemnego granatu, bordo i srebro. Ponadto pojawiło się kilka interesujących odcieni brązu, a nawet ognista czerwień. Jeśli chodzi o fakturę, popularnym motywem kolekcji jesień/zima 2019/2020 jest skóra węża, która niezmiennie stanowi wiodący trend branży fashion. Poza tym producent zastosował wiele elementów dekoracyjnych w postaci ozdobnych klamerek, kokard, zamków czy nitów.

Absolutnym hitem kolekcji są kowbojki, które powracają do świata maccioni. Ten model cieszy się ogromnym zainteresowaniem kobiet podążających za modą, fashionistek, a nawet gwiazd światowej sławy. Tym samym producent udowadnia, że podąża za obowiązującymi trendami i dostosowuje się do oczekiwań swoich klientów. Kowbojki z najnowszej kolekcji dostępne są w dwóch wariantach – wysokie i niskie. W każdym wariancie zastosowano różne kolory oraz rodzaj skóry.

Premiera nowej kolekcji została ogłoszona w pierwszych dniach września, co oznacza, że w sklepie internetowym maccioni można już nabyć najnowsze modele. Wkrótce zaoferują je również sklepy partnerskie, które rozmieszczone są na mapie całej Polski (pełna lista na stronie www.maccioni.pl).

My Way Media

Dodaj komentarz